O mnie

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku fizjoterapia, a także Policealne Studium Medycyny Sportu w Warszawie kierunek technik masażysta oraz Roczne Studium Terapii Tkanek Miękkich w Poznaniu. Pracą z ciałem zajmuję się od 2006 roku, kiedy to jeszcze w czasie studiów odbyłam swój pierwszy kurs masażu. Od tamtej pory nieustannie doskonale swoje umiejętności szukając najlepszych rozwiązań dla Pacjentów. Każda spotkana osoba to dla mnie nowe doświadczenie i nauka. Wierzę w holistyczne podejście po Pacjenta, pracuje łącząc różne terapie i metody w celu przywracania harmonii w ciele.

Jestem również instruktorem masażu, a uczenie innych to, oprócz ogromu radości i satysfakcji, motywacja do dalszej pracy nad sobą.

W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, pływam, odnawiam meble i zajmuję się rękodziełem (makrama, string art).

Prywatnie jestem mamą dwóch córek. Dzięki starszej, trenującej siatkówkę i taekwondo, jestem też uczuciowo i zawodowo związana z dwoma klubami sportowymi powiatu legionowskiego – Kumgang Akademia Sportów Walki oraz UKS Dębina Nieporęt. Najczęściej pracuję z Pacjentami dorosłymi i dziećmi w wieku szkolnym wykorzystując  terapię SeiTai i masaż tkanek głębokich.

Najważniejsze kursy i szkolenia

– 2019 – 2018 Roczne Studium Terapii Tkanek Miękkich (m.in. Anatomia palpacyjna z diagnostyką różnicową, Flossing, Terapia punktów sportowych, Terapia wisceralna)

– 2018 SeiTai Bezpieczny System Terapeutyczny

– 2017 Masaż Tkanek Głębokich

– 2016 Blackroll Trainer

– 2014 Kinesio Taping Fundamentals and Advanced (KT1 & KT2)

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]